Samen met onze leden willen wij als Lymevereniging zorgen voor een aanzienlijke verbetering van de diagnose en behandeling van lymepatiënten in Nederland. Wij willen een vereniging zijn waar elke lymepatiënt zich thuis voelt. Uw belangen als patiënt staan bij ons voorop! De Lymevereniging wil dicht bij zijn leden staan en hen actief bij de vereniging betrekken. U kunt bij ons terecht met uw vragen en opmerkingen op onderstaande adressen.

Postadres

Secretariaat Lymevereniging
Stationsstraat 79 G
3811 MH Amersfoort

Voor mediacontacten

voorzitter@lymevereniging.nl
redactie@lymevereniging.nl

(Leden)administratie

ledenadministratie@lymevereniging.nl

Financiële zaken

penningmeester@lymevereniging.nl

Telefonische informatiedienst

Tel: 0900 – 21 000 22 (€ 0,15 per minuut)

– Op maandag van 19.00 tot 22.00 uur
– Op dinsdag van 9.30 tot 12.00 uur
– Op woensdag van 19.00 tot 22.00 uur
– Op vrijdag van 14.00 tot 16.30 uur

Lezingen en informatiestands

Een goede voorlichting over de ziekte van Lyme is zeer belangrijk.
Niet iedereen is op de hoogte van de juiste informatie over de teek, de beet en de gevolgen.
Door lezingen te geven kunnen we er voor zorgen dat veel mensen op de hoogte zijn.
Deze lezingen kunnen in besloten kring (voor uw eigen vereniging) of openbaar plaatsvinden.
In vele delen van het land zijn onze voorlichters bereid te komen.
Geïnteresseerd?

Vraag een lezing aan via: voorlichting@lymevereniging.nl

Regio Noord (Groningen, Friesland, Drenthe): louis@hoydegard.nl

Regio Overijssel: mschoondermark@home.nl

Regio Noord-Brabant en Limburg: leo.philipsen@lymevereniging.nl

Alle andere regio’s: heleen-hutink@hotmail.nl

 

Kinderen met Lyme

Ouders van kinderen met Lyme kunnen terecht voor informatie bij ouders@lymevereniging.nl

Jongeren en Lyme

De Lymevereniging heeft een Jongerenwerkgroep die bedoeld is om jongeren met Lyme samen te brengen. Neem voor meer informatie contact op met: jongeren@lymevereniging.nl

E-mailadressen

Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
• Mediaredactie
Redactie Lyme Magazine
Belangenbehartiging
Voorlichting /aanvraag lezingen
Beheerder website
Ledenadministratie

Lymevereniging

De ziekte van Lyme kan iedereen overkomen. De laatste jaren wordt er een stijging van het aantal lymepatiënten gemeld. De lymevereniging staat voor je klaar!

Help ook mee in de strijd tegen de tekenziekten. Wat kan je doen? Doneer, word lid, of help als vrijwilliger. Zie alle mogelijkheden
op pagina Help mee.

nvlp_logostko_fc2
ANBI_FC

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen,
meld je hier aan voor de nieuwsbrief.

Vragen over Lyme?

Bel 0900-2100022 (15 cent per minuut)
Tijden: ma. van 19.00u-22.00u, di.van 09.30-12.00u,
wo. van 19.00-22.00u, vrij. van 14.00u-16.30u