menu

Beleidsvoorstel terug dringen aantal toenemende Lymepatiënten in Nederland

Een beleidsvoorstel om het toenemende aantal patiënten met de ziekte van Lyme in Nederland terug te dringen.

Actueel

Vijf studenten Medische Natuurwetenschappen hebben in het kader van een studie opdracht een beleidsvoorstel geschreven om het toenemende aantal lymepatienten terug te dringen. Wat hebben ze dat enthousiast gedaan! Hun goed onderbouwde rapport verdient een compliment en publicatie op onze site.

Lees hier het rapport.

Auteurs: Maartje Basten, Eveline van den Bergh, Rianne Leliveld, Laura van der Poel en Dunja van der Velde.

Disclaimer: Dit beleidsvoorstel is geschreven door studenten als onderdeel van het vak “Oriëntatie op de M-Variant” in de opleiding Medische Natuurwetenschappen. Het doel was om kennis te maken met de managementkant van de medische natuurwetenschappen. Het rapport is geen officiële publicatie van de Vrije Universiteit van Amsterdam. Aan dit artikel kunnen dus geen rechten worden ontleend. Voor de eventuele implementatie van aanbevelingen van dit rapport wordt aangeraden om eerst de bevoegde instanties te raadplegen.

Beleidsvoorstel terug dringen aantal toenemende Lymepatiënten in Nederland