menu

De ‘Write for Lyme’ Kerstspecial was weer een enorm succes

We hebben maar liefst 53 lymepatiënten kunnen verrassen met een pakket met daarin allemaal lieve, bemoedigende en hartverwarmende kaarten. In veel verrassingspakketten zaten ook leuke cadeautjes. Er zijn in totaal meer dan 3000 kaarten geschreven door mensen uit heel Nederland en zelfs daarbuiten.

Eind 2023 zijn veel mensen druk bezig geweest met het schrijven van kaarten. Deze kaarten schreven zij voor de lymepatiënten die door iemand in hun omgeving waren opgegeven voor de verrassings-kaartenactie.

We bedanken alle schrijvers en vrijwilligers van de verzamelpunten voor hun inzet, en wensen alle lymepatiënten veel plezier met het uitpakken en lezen van hun kaarten

Heb je deze keer niet mee kunnen schrijven? Of geef je voor een volgende editie graag een lymepatiënt op die dit keer niets ontvangen heeft? Niet getreurd, er komt zeker nog een editie!