menu

Gespreksgroep Mama’s en Papa’s (to be) zaterdag 28 januari 2023

Ben je erbij op 28 januari 2023? 

Heb jijzelf chronische lyme en heb jij vragen over zwangerschap of ouderschap met lyme? Over bijvoorbeeld praktische zaken of over overdraagbaarheid? Ervaar je onbegrip hierover in je directe omgeving of wil je even je verhaal kwijt? Zou je face to face graag ervaringen willen uitwisselen in een kleine groep met lotgenoten?   

Meld je dan aan voor de volgende onlinebijeenkomst van de gespreksgroep Mama’s en Papa’s (to be) op 28 januari.  

Op zaterdagmiddag 28 januari zullen een paar moeders die onlangs bevallen zijn al jullie vragen beantwoorden. Dit kan misschien confronterend zijn, maar ook heel waardevol en leerzaam. Er is alle ruimte voor je emoties. Daarna bespreken we de vraag ‘Waar loop je tegenaan bij een kinderwens of het ouderschap? 

Heb jij behoefte aan een gesprek over zwangerschap en/of ouderschap? Meld je dan aan via onderstaand e-mailadres. 

Je ontvangt dan een korte vragenlijst en van tevoren de Zoomlink.  

Zien we jou op 28 januari?  

Wanneer: zaterdag 28 januari van 14:00 uur tot 16:15 uur met een kwartier pauze tussendoor  

Waar: online via ZOOM  

Aanmelden: aangeborenlyme@lymevereniging.nl 

 

Hartelijke groeten,  

Stefanie, Doreen & Annemiek 

Gespreksgroep Mama's en Papa's (to be) 28 januari 2023