menu

GEZOCHT: kinderen met Lyme en/of volwassenen die als kind Lyme gehad hebben

De werkgroep gezinsproblematiek bereidt een onderzoek voor naar de ervaringen van lymepatiënten  (t/m 23 jaar) naar instanties als (jeugd) zorg, onderwijs, gemeente, medische wereld en dergelijke.  Het onderzoek wordt  door een onafhankelijk bureau uitgevoerd. Je hoeft niet per se lid te zijn van de Lymevereniging om mee te kunnen doen.

Doe je mee?
Meld je aan door te mailen naar: ouders@lymevereniging.nl
Contactpersoon voor vragen: Angela Drenth
Vermeld hierbij het onderwerp: onderzoek kind met lyme.
In de tekst graag je naam, leeftijd en woonplaats vermelden.

Alvast bedankt voor je aanmelding!

De Lymevereniging medeondertekent de gezamenlijke open brief van 'Oudervereniging Balans' en de BVIKZ, aan de VNG