menu

Schrijf je mee voor de Write for Lyme Kerstspecial?

Write for Lyme is een verrassingskaartenactie voor chronische lymepatiënten.

In de afgelopen weken zijn er al een heleboel lymepatiënten opgegeven door iemand uit hun omgeving. Er zijn maar liefst 53 mensen met Lyme opgegeven die tijdens de kerst verrast  worden met een verrassingspakket vol hartverwarmende kaarten!

Wij hopen natuurlijk alle chronische lymepatiënten die opgegeven zijn enorm te verrassen met een hele hoop kaarten. Daar kunnen we ieders hulp goed bij gebruiken. Daarom hopen we dat je meeschrijft, en wie weet ook wel jouw omgeving weet te stimuleren mee te doen aan dit mooie doel!

Zo kan je meeschrijven

Meeschrijven kan door een e-mail te sturen naar: sanne.verrips@lymevereniging.nl

Zet in het onderwerp van de mail: ‘Write for Lyme – meeschrijven’.

Laten we samen Write for Lyme – Kerstspecial tot een succes maken!